Galaxy S7 edge satışa çıktı.

s7-edge
Samsung S7 Edge

Çıktı evet ama yine her zamanki gibi önce bizde değil.

Samsung’un yeni amiral gemi modelleri Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge, Dubai’de bir çevrimiçi alışveriş sitesinde satışa sunuldu.

shiftdelete.net’te yer alan habere göre; Samsung’un önümüzdeki günlerde resmi tanıtımını gerçekleştireceği Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modeli henüz resmi tanıtımı gerçekleşmeden çevrimiçi bir satış sitesi olan Craigslist’in Dubai versiyonu Dubizzle üzerinde satışa sunuldu.

Galaxy S7 için 4200 AED (yaklaşık olarak 3385 TL) ve Galaxy S7 edge için 4500 AED (yaklaşık olarak 3627 TL) fiyatıyla satışa sunulan ilanda, ayrıca cihazlarla beraber kutu içeriği de görülebiliyor.
batarya
S7 Edge Batarya

 

İlanın satıcısı siyah renkli Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modellerinin ABD’den ithal olduğunu ve IMEI numaralarının geçerli olduğunu da belirtmiş.
Dubai’de satışa sunulan Galaxy S7 edge modellinin kutusunda ise şarj adaptörü, USB kablo, EO-EG920LW kod adlı Galaxy S6 ailesi ve Galaxy Note 5 gibi yeni nesil telefonlarında kullandığı kulaklığın ters dönmüş kutusu ve ne olduğu tam olarak anlaşılmayan bir aparat yer alıyor.

 

Evet şimdilik (15 Şubat 2016 itibari ile) en elle tutulur duyum bu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir