Muhtemelen Duymadığınız AREA 51 (alan 51) hakkında sırlar

Alan 51, komplo teorisyenlerine insanoğlunun bildiği en büyük gizemlerden birin sahip. Nevada’daki çölde hükümet tam olarak ne saklıyor?Amerikan liderlerine göre, hiçbir şey saklamıyorlar. Eskiden inkar ettikleri Alan 51 2013 yılında ortaya çıkmış ve burada gerçekleşen “sıkıcı” faaliyetleri gösteren belgeler de bu sayede ortaya çıkmıştır.

İşte hükümetin bilmeni istemediği 51. bölgedeki sırlar.

Hükümetin Düşünmek İstediği Bu

Temel olarak Amerikan hükümeti, Alan 51 ile ilgili hiçbir şey bilmemenizi istemiyor. 2005’ten itibaren “Bilgi Özgürlüğü Yasası” nedeniyle, şüpheli kurulumun varlığını artık inkar edemiyorlar.


Fotoğraf : Getty Images aracılığıyla maps4media tarafından geliştirilmiştir.

Komplo teorisyenleri her zaman AREA 51’in yabancı yaşam ve teknoloji hakkında bilgi sağladığını iddia edecektir. Diğerleri sitenin deneysel uçakları ve silahları test etmek için kullanıldığına inanıyor. Hangi sırlar gerçekten kumun altında saklanıyor? Bir göz atalım!


Fotoğraf : Barney Wayne / Keystone / Getty Images

Her yıl ABD’de sayısız UFO görüldüğü iddia edilmektedir. Teorisyenlere göre, bu UFO’lar Alan 51’den kaynaklanmaktadır. Hükümetin ALAN 51’de uzaylı teknolojisini test ettiğine inanıyorsanız, bu mükemmel bir anlam ifade ediyor. Yine de Amerikan ordusu bu teknolojiyi nereden alıyor?

Yıldızlardan. Her şey Roswell, New Mexico’da ve bir uzay gemisinin inişe geçmesiyle başladı. Her ne olduysa o zamandan beri Nevada’da olanların cevapları alınamıyor.

  1. Çok gizli Dosyalarının Ölüme yok edildiği Yer Olabilir.

Amerikan Hükümeti ne yaparsa yapsın, eski çalışanların konuşmasını engellemesi mümkün değil. Emekli olduktan sonra kişiler Alan 51’deki yaşam hakkında biraz olsun cesur olanlar bile çok fazla açıklama yapamadılar, ancak her yeni gelen hükümetin dosyasının temelde burada saklandığını ima ettiler.

Bu alanın çok yoğun bir şekilde korunuyor olması bunu açıklayabilir. Bu aynen Sosyal medya ve e-posta hesabı için aynı şifreyi kullanmak gibidir. Sadece bu daha kötüsü ve hatta daha da kötüsü. Tabii ki, onu korumak için gerçek bir ordunuz yoksa. Sonuçta, 1980’lerde gerçek ortaya çıktı mı?

2.Gerçekler 1980’lerde Açıklandı:

1980’lerde, Robert Lazar adında bir adamla bir Las Vegas haber istasyonu tarafından röportaj yapıldı ve arızası olan UFO’ları tamir etmek için işe alındığını kabul etti. Açıkçası, bu kabul büyük bir hızla yalanlandı ve Lazar hızlı bir şekilde söylediklerini geri aldı.

Şimdi neye inanacağımızı bilmiyoruz! Lazar röportajını verdiğinde, kesinlik bir dille konuştu. Amerikan hükümeti onu gerçeği geri almaya zorladı mı, yoksa dikkatleri üzerine çekmeye çalışan ve 15 dakikalık şöhretini arayan bir yalancı mıydı?

3.Beyaz Otobüsü Takip Etmek Yasak.

AREA 51 Beyaz Otobüs

Alan 51’de çalışan işçilerin ve taşeronların kişisel araçlarını sahada kullanmaları yasaktır. Bunun yerine, gizemli beyaz bir otobüs onları çeşitli yerlerden alır, ve her yerde kısa bir süre durur.

Otobüsü gören yerel halk, personeli üsse taşıyan otobüsün her zaman dikkatsiz hızlı kullanıldığını söylüyor. Ve özel asfalt yollarda otobüsü takip etmeye çalışırsanız, sürücü sizi polislere şikayet ediyor.

4.NASA Neler Olduğunu Biliyor, Ama Onlara Bunun Hakkında Soru Sorma.

Nasa

1974’te Dünyayı dolaşan astronotlar, NASA için fotoğraf çekiyorlardı. Tesadüfi olarak
Alan 51’in görüntüsünü çeken astronotlara bu sefer Nevada çölünün fotoğraflarını çekmemeleri gerektiği tembihleniyordu.

NASA, tesadüfi fotoğraf için hakları olduğunu iddia ederek Amerikan hükümeti ile adeta savaştı. Kazandılar ve resim Skylab Collection’da sessizce yayınlandı.Hâla halk tarafından görülebilir.

Beyaz otobüsü duyduğunuzu biliyoruz duydunuz, peki ya Janet Havayolları ?

5.Janet Havayolları da Ne?

Janet Havayolları

Beyaz otobüs gibi, çalışanlarını ve yüklenicilerini Las Vegas havaalanından Alan 51’e taşıyan bir havayolu şirketi var. Uçak, Janet Airlines adı altında seyahat ediyor ve çölün uçuş merkezinde özel bir yere iniyor.

2018 yılında, havayolu, kabin ekibi için bir “iş alımı” yayınladı ve bu ilan toplumda bir karışıklığa neden oldu. İş gereklilikleri, “kaçırma veya bombalama tehditleri gibi olağandışı olaylarla” başa çıkma yeteneğini de içeriyordu. Unutmadan bir de, her başvuru sahibi aynı zamanda “çok gizli hükümet güvenlik izni” için de hak kazanmalıymış.

6.Bir Aile, Area 51 Yerleşim Merkezine 6 Mil mesafede bulunan Evini Satın Almak isteyen Askeriyenin 5,2 Milyon Dolarlık Teklifi Reddetti

5.2 Milyon Dolarlık Ev

Sheahan ailesi, 1889’da daha sonra Groom Madeni olacak olan araziyi satın aldı. Alan 51’in altı mil dışında bulunan aile, radyasyona maruz kaldı, askeri personel tarafından tehdit edildi ve silahlarla, Kurşunlarla ile mücadele etti. Her şeye rağmen, bölgelerini terk etmeyi reddediyorlar.

Son zamanlarda aile, araziyi satın almak için ordudan gelen 5.2 milyon dolarlık teklifi reddetti. Burada iki seçenek var. Sheahan’lar, ya olması gerekmeyen bir şey biliyor, ya da en çılgın komplo teorisyenlerinden daha çılgın!

7.Google Earth’ün de Anlatacak Bir Sırrı Var.

Area 51 Google Earth

2016’da, Google Earth’ten bir görüntü, Amerikan hükümeti muhtemelen bilmemizi istemediği bir şeyi ortaya koydu. Yucca Flat test sahasının 6. Bölgesi’nde, bir mil boyunca uzanan bir iniş pisti var.

Janet Airlines çalışanlarını bırakmak için buraya mı iniyor? Bu mantıklı bir varsayım. Amerikan Hükümeti, AREA 51 yetkilileri gibi, şeridin ne olduğunu söylemeyi reddediyor ve insanların yeryüzünde olan herhangi bir “uçakların, iniş pisti üzerinde test edildiği” sıradan bir pist olduğuna inanmasını bekliyor.

8.Eğer Ay İnişi Sahte Olsaydı, Burası Çekildiği Yer Olurdu.

Aya iniş

Ay inişinin çekildiği yerin sahte olduğu konusunda binlerce teori var. Bu teorilerin en güvenilir olanı Alan 51’dir. Operasyon için donanım Nevada’da nükleer test bölgesinde test edildi. Görevden önce astronotların videoları bile onların askeri personel ile takıldığını gösteriyor.

Amerikalı bir komplo teorisyeni 1974’te çok iddialı bir şekilde “Aya Asla Gitmedik: Amerika’nın Otuz Milyar Dolar Dolandırıcılığı” adlı bir kitap yayınladıPeki aya giden heyet 842 pounds (
381.924776 kilogram) ay taşını nasıl ve nereden getirdi? Kocaman bir soru işareti olarak kenardan duran bir başka soru da bu.

9.Buna Cennet Çiftliği diyoruz.

Highway

Alan 51, askeri teknoloji için bir test alanı olarak çok dikkat çekerken, mühendis Kelly Johnson bir fikir düşündü. Aileler için bir cazibe merkezi olması adına bölgeyi yeniden planladı.

Johnson buraya, Cennet Çiftliği adını takmıştı. Biraz gergindi çünkü herkes Nevada çölünün ortasında toz ve kir dışında bir şey olmadığını düşünüyordu.

10. Bölgede Turist Olmak

Bölgede Turist Olmak.

Alan 51’i ziyaret etmek isterseniz, gidebileceğin en yakın yer arka ve ön kapılardır. Bunu denememenizi tavsiye ederiz keza cezası çok ağır. Kırmızı tabelaların da belirttiği gibi, 1000 dolar para cezası alabilir veya altı ay boyunca hapse girebilirsiniz.

Turistler ayrıca, Nevada’da Rachel’da kalarak bölge hakkında fikir sahibi olabilirler. bölgenin web sitesi, insan nüfusunun 98, yabancı nüfusun “??” olduğunu söylüyor. Komplo odaklı bir Dreamland Resort’da var.

11.Bir Sır Ortaya Çıktı

Bu gizli alanda tam olarak ne olduğunu bilmiyoruz. Tek bildiğimiz, sadece halkın bilgisine sunulan şeyler. Komplo teorileri uzar da uzar, ancak bazen doğru olabilir gibi geliyor. Herkes orada bir UFO bulunduğuna inanıyor, bilemiyoruz belki doğru da olabilir ama kesinlikle bulunduğu bilinen bir şey var.

2013’ten gelen dosyalar bize Soğuk Savaş sırasında gizlice edinilen Sovyet MiG savaşçılarının test edildiğini söylüyor. Bu gizli test HAVING DONUT, HAVE DRILL ve HAVE FERRY olarak etiketlenmiş.

12.Clinton Gerçeği İstiyor.

Clinton

Hilary Clinton başkanlık seçimini kazanmış olsaydı, belki de gizli konum hakkında daha fazla şey biliyor olabilirdik. Politikacılar genellikle insanlara takip etmedikleri şeyleri söylerler, ancak Clinton bu bölgeden emindi.

Clinton, konuk olduğu programda Jimmy Kimmel’e “Bu dosyalara ulaşılmayı ve umarım mümkün olduğunca kamuoyuna açmayı istiyorum” dedi. Orada bir şey yoksa, insanlara orada hiçbir şey olmadığını söyleyelim.” EVET, orada bir şey yoksa, o zaman yoktur ve insanlar komplo teorilerinden kurtulur.

13.Gerçek isim.

AREA 51 RESMİ İSMİ NEDİR?

AREA 51 demeyi sevmemize rağmen, bu resmi isim değil. Aslında, bu yabancı istila altındaki yeri orijinal adıyla çağırmış olsaydınız, çoğu neyi kastettiğinizi bilemezdi. CIA hükümetinin belgeleri bu bölgeye Groom Lake ve Homey Havaalanı adını veriyor.

Bu iki isim de resmi olarak kullanılıyor. Bu isimler rastgele seçilmedi tabii. Alan 51 olarak adlandırılmasının bir nedeni var.

14.Hepimizin Bildiği Adı AREA 51

Şimdi asıl adı / isimleri bildiğimize göre, Alan 51’i nereden geliyor? Cevap basit. Ayrıca bu normal olarak Alan 1 veya Alan 21’in nerede olduğunu merak etmenizi sağlar. 50’lerde, Nevada yerleşim yeri Haritaları için alanlar tayin etmişti.

Bölge Las Vegas’tan yaklaşık 65 mil uzaklıktadır ve şimdi Nevada Güvenlikli Yerleşim yeri olarak adlandırılmaktadır. Site, 50’lerde çok sayıda nükleer silah testine ev sahipliği yaptı. Alan 51, sadece test için belirlenmiş alanlardan biriydi. O zamandan sonra ismi bu şekilde anılır oldu.

15. Roadrunners Internationale.

Başka destek gruplarından ya da buluşmayı seven Alan 51’in eski çalışanlarından bahsettik. Roadrunners Internationale adında başka bir grup var. Bu çalışanların geçmişte yaptıkları işin sırrı olduğu için başkalarıyla bu konuda konuşamazlar.

Resmi bir grupta buluşmaları onlar için muhtemelen en iyi fikirdir. Bu şekilde, bildikleri sırlar herkesle paylaşılıyor Uzaylılardan uzaylılar hakkında konuşmak için güvenli bir alan?

16.Girmesi o kadar da zor değil.

AREA 51 GİRİŞ

Normal olarak herkes Alan 51’i çevreleyen girişin en üst uçuş güvenliğine sahip olacağını düşünür. Bu gerçek değil diyebiliriz. Sizi yasak topraklardan ayıran tek şey bir zincir bağlantı çiti. Oh evet, ve o sinir bozucu küçük işaretler.

Teorik olarak, yapmanız gereken tek şey bir çit ve tahta koruyucudan atlamak; oradasın ama içeri girdiğinizde, kameralar her hareketinizi izliyor. Kısıtlı alanlara ulaşmadan önce hala gitmeniz gereken bazı yollar var ve siz o kısıtlı alanlara ulaşana kadar çoktan yakalanmış hatta kovulmuş bile olursunuz emin olun.

17.Düşündüğünden Daha Büyük Bir Alan.


Barry King / WireImage

Alan 51’in ne kadar büyük olduğuna dair önyargılı düşüncelerinizi ortadan kaldırın. Tahmin ettiğinizden çok daha büyük bir bölge. Düzenli üstte ise daha fazlası var. Bildiğimiz gibi, Nevada Test Sitesi ve Eğitim Alanında yani sadece burası 4.687 mil karedir ( 7.542,99 m2)

Rhode Island’dan üç kat daha büyük! Eğer bölge bu bir uzaylı test alanıysa, kesinlikle yeteri kadar büyüktür. Bir kez daha gerçek, gerçeği asla bilemeyebiliriz, ancak alanın büyüklüğü hala herkesi şüpheli kılıyor.

18.CIA Varlığı Kabul Etmeyi Seçti.

CIA KABUL ETTİ

Hükümet, Alan 51’in varlığını yıllarca inkâr ediyordu. George Washington Üniversitesi Ulusal Güvenlik’in U-2 casus uçağına 2013 yılına kadar sahip değildi. CIA bilginin ilk talebi, Alan 51 ile ilgili hiçbir şekilde karşılık görmedi

Belgeler ilerleyen yıllarda tekrar eden istekler sonucunda Alan 51 ile ilgili bilgiler alındı ve sınırlı bilgiler açıklandı. Ulusal Güvenlik sorumlusu Jeffrey Richelson, bilgilerin, “gizlilikle ilgili rol yapmaktan ziyade ismini, yerini onaylamak için bilinçli bir karar olduğunu” söyledi.

19.Phoenix Işıkları Gecesi.


Phoenix Işıkları Gecesi.

1997 yılında, gökyüzünde şüpheli bir uçan cisim vardı. Arizona sakinleri ne gördüklerini bilmiyorlardı, ancak eski Arizona Valisi orduyla hiçbir ilgisi olmadığını biliyordu. On yıl sonra Fife Symington bu görüş hakkında yazdı.

Eski vali, Hava Kuvvetlerinin dahil olduğuna karar verdi ve bu konuda oldukça üzüldü. “Phoenix, Arizona’daki bir dağ silsilesi olan Squaw Peak üzerinde sessizce ilerleyen devasa bir delta şeklindeki bir gemiye tanık oldum” dedi. “Gerçekten nefes kesiciydi. Hava Kuvvetlerinin aptalca açıklamasından asla memnun olmadım. ”

20.Bölgenin Kökleri.

Bölgenin Kökleri

Alan 51, yabancılar hakkında sadece bir folklordan daha fazlasıdır. Amerika için orada bir mühendislik, uzaylı teknolojisi olsa bile, her zaman amaç bu değildi. Bu bölgenin orijinal kullanımı II. Dünya Savaşı içindi.

Savaş zamanlarında, her zaman bir uygulama alanına sahip olmanız gerekir. Lokasyondaki boş noktalardan seçilen bölge burasıydı, Alan 51 daha sonra şu an ki olduğu hale dönüştü. Hepsi bu.

21.Obama Kadar Hiçbir Başkan Bahsetmedi.

Barack Obama

Daha önce Hilary Clinton’un Alan 51 hakkında daha fazla bilgi verme fikrini nasıl ortaya koyduğunu anlattık. Seçimi kazanamadı, bu yüzden bu rüyalara elveda demek zorunda kaldı. Nedeni nedir bilinmez, hiçbir başkan 2013 yılına kadar, dokunulmaz topraklardan bahsetmedi.

Eski Başkan Barack Obama, 2013’te Jimmy Kimmel’e konuk olarak geldi. Her zaman olduğu gibi, ikisi biraz şakalaştı ve ardından Muhafazakar Partili Obama’yı Alan 51 için ikna etti. Kimmel şovunda yer alması nedeniyle Obama’nın konu ilgili daha fazla açıklama yapmak istememesi üzerine Obama’yı daha fazla sıkıştıramadı.

22.Karanlık bölge.

KARANLIK BÖLGE

Başkanın yapabileceği fazla bir şey yok. Neredeyse halkın geri kalanından önce bile her şeyden haberdarlar. Bir nükleer silahın duyulmasından çok önce gelip gelmeyeceğini bilirler. Bilmedikleri bir şey, bir konu var Alan 51.

Başkanlar sadece Alan 51 ile ilgili gelişmelerden haberdar oluyor. Bunu da, bilmeleri gerektiği için biliyorlar. Makul sebepleri olmayan sorumlu kişi gibi tesise giremezler.

23.İnternet Yok, Sorun Yok.

İNTERNET

Diğer birçok önemli yer bu politikayı benimsemelidir. Çoğunlukla teknoloji temelli bir çağda ve sayısız saldırıya örnek olarak, insanların internetlerine karşı dikkatli olmaları gerekir. Sunucularınızdan kimlerin bilgi almaya çalıştığını asla bilemezsiniz.

Alan 51’deki güzel insanlar için iyi haber, kendi internet sistemlerine sahipler. İnternetlerine sahip olmak güvenlik faktörünü bir ton artırır. Bir siber saldırı veya yabancı bir kişiden saldırı olasılığını büyük ölçüde azaltır.

24.Eisenhower Ele Geçirmek İstiyordu?


Eisenhower

Kamuya açık konuşmamış olsa da, Başkan Eisenhower Alan 51 konusunda oldukça aktifti. Bölgenin kontrolünü CIA’ye devretti ve U-2 Casus Uçağı’nı üreten kişi oldu.

Söylentiler ilerledikçe, insanlar Eisenhower’ın özel toprakları ele geçirmeyi planladığını söyledi. Bu söylenti, uzaylı faaliyetlerinin gerçekten gerçekleştiği iddiasını destekledi. Bill Clinton bu söylentiyi yatıştırmaya yardım etmiş olabilir.

25.Bill Clinton, Komplo Teorisyenlerine Hükmediyor.


Bill Clinton

Haberlerde Alan 51 hakkında yalan söyleyen adam olmasaydı, o zaman uzaylıların orada olduğunu düşünen o kadar çok kişi olmazdı. Hükümetin bu yer hakkında çok gizli kalmasına yardımcı olmuyor, ancak eski bir başkan bu söylentiyi savuşturmak istedi.

Kimmel’in programına konu olarak çıktığında, Bill Clinton iki şeyi itiraf etti. Alan 51’in gizli teknoloji geliştirildiğini, ancak dünya dışı herhangi bir etkinlik olmadığını söyledi.

26. Eski çalışanlar.


Eski çalışanlar.

Alan 51’in eski çalışanlarının bir buluşma grubu var. Bu doğru. Bu gizemli yer için çalışan ve bir ya da iki sırrı bilen ve bir araya gelip her şeyi tartışan kişiler.

Ne hakkında konuştuklarını tahmin etmeye gerek bile yok. İşlerinin ne kadar sınıflandırılmış olabileceğinden, Alan 51 ile ilgili herhangi bir şey hakkında bir araya gelip konuşmaları şaşırtıcı. Biri toplantılarına sızmanın ve bazı cevapları bulmanın bir yolunu bulabilir.

27. CIA yıllarca yönetti .


CIA yıllarca yönetti

Daha önce de belirtildiği gibi, Cumhurbaşkanı Eisenhower, Alan 51 üzerindeki kontrolünü CIA’a bırakmıştır. CIA yıllarca yönetti, ancak işler değişti. Operasyonları ABD Hava Kuvvetlerine devretmeye karar verdiler.

70’lerin ortası geldiğinde, artık CIA’nin Groom Gölü’ndeki gelişmiş uçaklarını test etmesine gerek yoktu. Hava Kuvvetleri sorumluyken, alanı Nevada Test Bölgesi haritalarından silmeye karar verdiler.

28.Çalışanlar Öldü

Çalışanlar Öldü

Alan 51’in biraz düşmanca bir çevre olduğu bilinmektedir. Tesiste tehlikeli atıklar var. Her zaman vardı ve hala var, işçiler kendilerini sık sık hastalanırken buluyorlar. Sadece hasta değil, bazıları tehlikeli konulardan dolayı öldü bile.

Doğal olarak, bu talihsiz ölümler nedeniyle birçok dava açıldı. Ulusal güvenlik sorunları sayesinde davalarla ilgili hiçbir şey işlenemedi. Bunun anlamı, orada çalışmayı seçerseniz, bunun için ölmeye hazır olmanız gerekir.

29.Clinton 51 Alanını Koruyor.

Clinton Alan 51’i hep korudu

Başkan Clinton, Alan 51’de önemli bir rol oynadığından emindi. Ortalama bir insanın oradaki faaliyetlerden şüphelenecek önlemler aldı. Uzaylı iddialarını kapattığını biliyoruz, ancak yaptığı diğer hareket insanları meraklandırıyor.

1995’te Clinton çılgın bir yürütme emri imzaladı. Bu kararnameyle, Alan 51’i mevzuat veya soruşturmaya karşı korumuştu. Her şey “ulusal güvenlik” uğruna yapıldı. Neden orada şüpheli bir şey olmadığını, ancak soruşturmaya izin vermediğini iddia etsin?

30.Yardım Etmemeyi Seçmek Will Smith.

Will Smith

Hepimiz Will Smith’in en ünlü filmlerinden biri olan Independence Day’e oldukça aşinayız. Film, Dünya gezegenine dünya dışı bir saldırı hakkında ve ordunun bunlarla yüzleşmesi gerekiyor. Doğal olarak, böyle bir film için uygun doneye sahip olmaları gerekiyordu.

Ordunun ilk önce tasarımlara yardım etmeyi planladığı, ancak Bağımsızlık Günü üreticilerinin ordunun beğenmediği Alan 51 hakkında bir referansları vardı. Yapımcılar referans almayı reddettiğinde, ABD yardım etmemeye karar verdi.

31.Hareket Sensörleri var ya da yok?

Çevreleyen girişlerin ne kadar korumalı olduğu ile Alan 51 arasındaki çelişkiler var. Bazıları sadece hızlı bir şekilde atlayabileceğiniz bir çit olduğunu söylüyorlar, ancak orada uzun süredir bekleyemezsiniz.

Bu arada, hareket sensörlerinin çevreyi çevrelediğine dair haberler var! Dürüst olmak gerekirse, ikinci seçenek daha gerçekçi geliyor. Ayrıca, yüksek teknolojili bir elektronik gözetim sistemi bulunduğunu da söylüyorlar. Bu şekilde, insanların geçme şansı yok gibi.

32.Bu bir UFO mu?


32.Bu bir UFO mu?

2015’in başlarında, siviller bir kamyonun arkasında garip görünen bir uçağın fotoğraflarını çektiler. Kamyon, Alan 51’in hemen yanındaki Karasal Karayolu üzerinde taşındı, bu da işleri biraz daha ilginç hale getirdi.

Yeterince soru sormaz, arkasındaki makineye bakarsanız, UFO’nun filmlerde ve halk arasında tanımlandığı şekline çok benziyor. Ve onu görünür bir şekilde taşımak, insanların hiçbir şey olmadığını düşünmelerini sağlamak için bir heves olabilir.

33.Yakalananların Test Edilmesi.


Yakalananların Test Edilmesi

Alan 51 bir zamanlar bir şey için belirlenmiş bir yerdi. Yakalanan herhangi bir teknolojiyi yabancı uçaklardan, düşman güçlerinden test edeceklerdi. Teste giren ilk kişi 1966’da İsrail tarafından ele geçirilen bir Rus uçağıydı.

Durum böyle olunca, uzaylı bir uzay gemisini test ettikleri mantıklı olacak çünkü teknik olarak yabancı, düşmanca bir güç. Bill Clinton’un bize ne söylediğine bakmaksızın Alan 51’deki operasyonlardan asla emin olamayız.

34.Annie Jacobsen’in Teorisi.


Annie Jacobsen’in Teorisi

Annie Jacobsen, 51. Bölge ile ilgili en çılgın komplo teorisi rekorunu elinde tutuyor. Aslında, bu delilik neredeyse çok anlamlı. 2011’deki teorisi, bu bölgenin 1947’deki Roswell’deki kazayla ilgili dönen bir Amerikan Gizli Servis merkezinin parçası olduğunu söylüyor.

Jacobsen, “UFO” nun yalnızca genetik mühendisliği yapan çocuklar tarafından pilotların insanların uzaylıların tehdidi konusunda endişelenmesini ve korku yaymasını sağlamak için pilotluk yaptığı bir Sovyetler Birliği uçağı olduğunu iddia ediyor. Ölüm Meleği Josef Mengele’nin genetiği değiştirilmiş çocukların arkasındaki kişi olduğunu söylüyor.

35.Güvenilir UFO Manzaraları.


Güvenilir UFO Manzaraları

İnsanlar kafalarının üzerinde bir UFO uçtuğuna tanık olduklarını söylüyor. Bazen sadece bir uçak, diğer zamanlarda ise özel bir jet olabilir. Gerçek şu ki,UFO bir ruh değil bir UFO’nun neye benzediğini kim bilebilir.

National Geographic’in internet sitesine göre, “bildirilen UFO görüşlerinin% 90’ı kolayca gözden kaçırılabilirken, diğer% 10’u“ güvenilir gözlemcilerden gelen bir dizi inanılmaz rapor ”idi.” Bir dahaki sefere bir arkadaş bir şey gördüğünü söylediklerinde, % 10’dayız.

36.1952’de artan nişan


1952’de artan nişan

50’ler ilginç bir on yıldı. Son zamanlarında Roswell’in kazası oldu ve bazıları ne olduğunu merak ediyorlardı. Sadece biraz gerçeği olan bir teori okuduk, fakat National Geographic’in sağladığı bir gerçek sayesinde bu teoride de açıklar var.

National Geographic, “1952’de UFO görüşlerinde bir artıştan sonra, CIA gezegenlerarası uçaklar olma ihtimalinin uzak bir ihtimal olduğu ”ve her incelemeyi araştırmanın gerekli olduğu sonucuna vardı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir