Recep ivedik 4 nerede kaldı?

Recep İvedik hakkında konuşabilecek birinci kişi olan Şahan Gökbakar’ın resmi web sitesinden yapılan açıklama aşağıdaki gibidir.

Şahan Kabul Ederse,Recep İvedik 4’de Alman askerlerine karşı savaşacak

Bir Alman film şirketi Recep İvedik serisinin dördüncüsünü Almanya’da çekmeyi önerdi. Proje kabul edilirse Recep İvedik Alman askerlerine karşı savaşacak

Barefoot Film, Şahan Gökbakar’a serinin dördüncü filmini Almanya’da çekmesini önerdi. Filmde, İvedik Alman ordusuna girip Alman askerlerini dize getirecek. Vizyona girdiği ilk üç günde 1 milyon 154 bin kişi tarafından izlenerek yeni bir rekora imza atan Recep İvedik’in dördüncüsü için Alman sinemacılar Şahan Gökbakar ve yapımcı Faruk Aksoy’la Köln’de biraraya geldi.

SENARYO TASLAĞI TESLiM EDiLDi

Şirket yetkilileri Recep İvedik’in Almanya’da askere gidip Alman askerlerini dize getirme macerasını anlatan senaryoyu da Şahan Gökbakar ve Faruk Aksoy’a verdi. Şirket filmin sadece Almanya gösteriminin 5 milyon seyirciye ulaşacağını umuyor. Firmanın daha önceki teklifini reddeden Şahan Gökbakar’ın, uluslararası projeye sıcak baktığı ancak Recep İvedik’in askere gitmesi konusunda kararsız kaldığı belirtiliyor.

www.sahangokbakar.gen.tr

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir